ZAPRASZAMY NA SZCZEPIENIA NA COVID-19

Punkt szczepiepng


Szanowni Państwo


 Zakład nasz znalazł się na liście placówek uprawnionych do szczepienia przeciwko COVID-19. Każdy ma możliwość zaszczepienia się w naszej placówce niezależnie od miejsca zamieszkania i przynależności do lekarza rodzinnego w innej placówce. Naszym celem jest zaszczepienie jak największej liczby pacjentów w jak najkrótszym czasie.


Procedura szczepień krok po krokuProces rejestracji powszechnych szczepień  przeciwko COVID-19 rozpoczął się 15 stycznia 2021 r. 

Już dzisiaj możesz zapisać się na listę chętnych w naszych punktach szczepień za pomocą:

  • Zamieszczonego poniższego formularza - na podany adres mailowy otrzymasz potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia
  • Telefonicznie w Giżycku w Centrum Medycznym Masuria: tel.  87 4286772 ul Wodociągowa 17.
  • Telefonicznie w Ośrodku Zdrowia Niegocin w Wilkasach: tel. 87 4280215   ul. Olsztyńska 54

Podane dane posłużą do późniejszego zapisania na konkretny termin szczepienia zgodnie z przynależnością do grupy szczepionych i wg. daty zgłoszenia. O tym fakcie zostaniecie Państwo poinformowani poprzez automatyczny komunikat SMS z terminem i miejscem szczepienia (może to być Poradnia Centrum w Giżycku lub Ośrodek Zdrowia Niegocin w Wilkasach).

O ostatecznej kolejności szczepień decydować będą kryteria przynależności do grup publikowane przez Ministerstwo Zdrowia.


Poszczególne etapy szczepienia to:

  1. Rejestracja – online: przez infolinię, u lekarza POZ lub poprzez Internetowe Konto Pacjenta.
  2. Zgłoszenie do punktu szczepień po uzgodnieniu terminu–. Najlepiej z wcześniej wypełnionym kwestionariuszem szczepienia, który możesz pobrać poniżej- przyśpieszy to proces szczepienia i skróci twój pobyt do minimum w placówce.
  3. Kwalifikacja przez lekarza
  4. Wykonanie szczepienia oraz obserwacja pacjenta po szczepieniu.
  5. Powtórzenie procesu po upływie 21 dni – bez konieczności ponownej rejestracji po wykonaniu pierwszej dawki otrzymasz zaświadczenie o odbytym szczepieniu z datą otrzymania drugiej dawki
 Szczepienia będą realizowane w dni pracujące. 


UWAGA: na dzień 22 stycznia 2021 wszystkie terminy szczepień są już zajete do  dnia 31 marca 2021. Wszyscy, którzy zgłosili chęć szczepienia, a którzy nie dostali powiadomienia zostaną ujęci w harmonogramiei w dalszej kolejności zgodnie z kolejnością zgłoszeń i przynależnością do grup wiekowych określonych przez Ministra Zdrowia- informacja o grupach zawarta jest w Rozporządzeniu Rady Ministrów- do pobrania ponizej. Jeżeli wcześniej otrzymamy większą pulę szczepionek możliwe jest przyśpieszczenie procesu umawiania terminow szczepień. Aktualnie otrzymujemy 30 szczepionek na tydzień na jeden punkt-(mamy 2 punkty szczepień) a na listacj oczekujących mamy  2689 osób (stan na 20 stycznia 2021 r.)

Formularz zgłoszenia się na szczepienie przeciwko COVID-19

Skontaktuj się z nami

Zawiadczenie o szczepieniupng